Accent Prime

Rewolucyjne urządzenie do modelowania twarzy i ciała

Do modelowania ciała, jak i usuwania drugiego podbródka, używamy wielozadaniowej platformy zabiegowej łączącej w sobie technologie: fali radiowej unipolarnej o wysokiej częstotliwości (40,68 MHz), fali radiowej bipolarnej i trzech typów ultradźwięków m.in. Lamba – zimnych ultradźwięków działających selektywnie na komórki tłuszczowe i ciepłych dających bardzo wysoki poziom kawitacji.

 Nieinwazyjne modelowanie sylwetki i usuwanie cellulitu Wrocław

Modelowanie ciała i twarzy

Dzięki Accent Prime pozbędziesz się uporczywej tkanki tłuszczowej bezboleśnie i trwale z obszaru całego ciała, a także twarzy. Daje wyjątkowe rezultaty w kształtowaniu pośladków lini bioder i brzucha ,a także likwiduje skutecznie „drugi podbródek”.

Redukcja cellulitu

Cellulit to problem, który dręczy wiele kobiet, a oferowane na rynku kosmetyki, zabiegi rekomendowane diety  większości przypadków nie dają oczekiwanych rezultatów. Accent  Prime oferuje klinicznie sprawdzone rozwiązania, które skutecznie redukują cellulit.

Ujędrnianie i odmładzanie skóry

Z wiekiem konsystencja i witalność skóry ustępują miejsca  pierwszym oznakom starzenia – zmarszczkom i zwiotczeniu skóry. Accent Prime wykorzystuje wysoką częstotliwość energii fali radiowej do ujędrnienia i poprawienia gęstości skóry, dzięki czemu wygląda ona młodziej i zdrowiej ,a także poprawia ogólny koloryt skóry.

Misja brzuch/talia

– redukcja tkanki tłuszczowej
– wysmuklanie tali
– likwidacja wiotkiej skóry na brzuchu o porodzie

Siedzący tryb życia, drastyczne diety, ciąża – tyle wystarczy by mieć kłopoty z „oponką” na brzuchu, której trudno się pozbyć. A gdy skóra w tym miejscu straci jędrność i stanie się wiotka, nawet intensywny trening nie przywróci jej dawnej gładkości. Jednak jest coś co działa szybko i skutecznie. Najnowsza technologia Accent Prime – urządzenie, któremu wystarczy 20 minut by pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z brzucha i ujędrnić skórę. Smukła talia i płaski brzuch są w zasięgu ręki.

Misja plecy /Ramona

-modelowanie ramion
-wygładzanie pleców

Są takie wrażliwe strefy na twoim ciele, którym często się przyglądasz? Ramiona, które po schudnięciu straciły jędrny wygląd (tak zwane pelikany), a może plecy, na których pojawiły się wałeczki tłuszczu? Technologia Accent Prime radzi sobie z tymi problemami. Dzięki ultradźwiękom i fali radiowej niszczy nadmiar tkanki tłuszczowej i błyskawicznie ujędrnia ciało. Od tej chwili bez kompleksów odkryjesz ramiona i pokażesz idealnie gładkie plecy.

Misja uda/kolana

-likwidacja cellulitu
-wysmuklanie ud
-odmładzanie kolan
-modelowanie pośladków

Idealne i szczupłe nogi – to możliwe i prostsze niż myślisz. Accent Prime skutecznie radzi sobie z tkanką tłuszczową, wiotką skórą po wewnętrznej stronie ud i nad kolanami. Połączenie ultradźwięków z falami radiowymi działa szybko i dociera tam, gdzie problem się zaczyna: w tkance tłuszczowej i siateczce włókien kolagenowych. Zabiegi działają wyszczuplająco, a efekt uniesienia skóry na pośladkach i nad kolanami pojawi się dzięki stymulowaniu włókien kolagenowych.

Misja twarz

-lifting twarzy
-poprawianie owalu twarzy
-likwidacja drugiego podbródka

Z czasem skóra traci elastyczność, włókna kolagenowe słabną, a tkanka tłuszczowa twarzy przemieszcza się zgodnie z grawitacją. Efekt? Owal twarzy się zmienia. Pojawia się drugi podbródek, twarz wygląda na zmęczoną. Accent Prime dzięki połączeniu fal radiowych i ultradźwięków ma moc niwelowania tkanki tłuszczowej z wybranych okolic. Podczas zabiegu działa na siateczkę włókien kolagenowych, mobilizując je do działania.

Salon Rynek

Świętego Antoniego 26

50-073 Wrocław

+48 71 793-64-64
kontakt@saloninspiracja.pl

Salon Inspiracja Wrocław

Salon Krzyki

Armii Krajowej 14a/1 

50-541 Wrocław

+48 71 796-46-00 salon@saloninspiracja.pl