Stylizacja paznokci

Piękne, zadbane, a przede wszystkim zdrowe paznokcie to atut każdej kobiety. W naszym salonie we Wrocławiu stawiamy na wysokiej jakości produkty, korzystamy ze sprawdzonych marek lakierów do stylizacji paznokci takich jak Indigo. Każda kobieta lubi dbać o paznokcie, Wrocław jest tego przykładem.
Oferujemy manicure klasyczny a dla wszystkich chcących cieszyć się dłużej kolorem proponujemy manicure hybrydowy lub pokrycie płytki żelem.

Paznokcie - Wrocław

Manicure hybrydowy jest zabiegiem polegającym na pokryciu płytki paznokciowej specjalistycznymi lakierami utwardzanymi światłem UV, które stanowią połączenie żelu i lakieru. W efekcie paznokcie stają się gładkie a lakier nie odpryskuje i nie blaknie. Manicure utrzymuje się przez ponad dwa tygodnie. Stosowane przez nas lakiery nie niszczą i nie przebarwiają naturalnej płytki paznokci.
Nasze Klientki chętnie korzystają ze stylizacji paznokci- manicure japońskiego, pozwalającego na regenerację paznokcia i uzyskaniu pięknej błyszczącej płytki.
Dla wszystkich dbających o dłonie polecamy kąpiel parafinową. Rozgrzana parafina nawilża skórę dłoni, nadając jej aksamitność i poprawia kondycję paznokci. Łagodzi stany zapalne i pobudza krążenie krwi. Szczególnie wskazany przy szorstkich i suchych dłoniach.

Cennik stylizacji paznokci w centrum Wrocławia
Manicure klasyczny – 60 zł.
Manicure klasyczny French – 65 zł.
Manicure hybrydowy – 80 zł.
Manicure hybrydowy French – 85 zł.
Manicure japoński – 60 zł.
Makijaż męski – 40 zł.
Manicure spa (peeling, maska) +30 zł. do manicure
Kąpiel parafinowa – 40 zł.

Salon Rynek

Świętego Antoniego 26

50-073 Wrocław

+48 71 793-64-64
kontakt@saloninspiracja.pl

Salon Inspiracja Wrocław

Salon Krzyki

Armii Krajowej 14a/1 

50-541 Wrocław

+48 71 796-46-00 salon@saloninspiracja.pl