Stylizacja paznokci

Paznokcie we Wrocławiu
Piękne, zadbane, a przede wszystkim zdrowe paznokcie to atut każdej kobiety. W naszym salonie we Wrocławiu stawiamy na wysokiej jakości produkty, korzystamy ze sprawdzonych marek lakierów do stylizacji paznokci takich jak Indigo. Każda kobieta lubi dbać o paznokcie, Wrocław jest tego przykładem.
Oferujemy manicure klasyczny a dla wszystkich chcących cieszyć się dłużej kolorem proponujemy manicure hybrydowy lub pokrycie płytki żelem.


Manicure hybrydowy jest zabiegiem polegającym na pokryciu płytki paznokciowej specjalistycznymi lakierami utwardzanymi światłem UV, które stanowią połączenie żelu i lakieru. W efekcie paznokcie stają się gładkie a lakier nie odpryskuje i nie blaknie. Manicure utrzymuje się przez ponad dwa tygodnie. Stosowane przez nas lakiery nie niszczą i nie przebarwiają naturalnej płytki paznokci.
Nasze Klientki chętnie korzystają ze stylizacji paznokci- manicure japońskiego, pozwalającego na regenerację paznokcia i uzyskaniu pięknej błyszczącej płytki.
Dla wszystkich dbających o dłonie polecamy kąpiel parafinową. Rozgrzana parafina nawilża skórę dłoni, nadając jej aksamitność i poprawia kondycję paznokci. Łagodzi stany zapalne i pobudza krążenie krwi. Szczególnie wskazany przy szorstkich i suchych dłoniach.

Cennik stylizacji paznokci w centrum Wrocławia
Manicure klasyczny – 60 zł.
Manicure klasyczny French – 65 zł.
Manicure hybrydowy – 80 zł.
Manicure hybrydowy French – 85 zł.
Manicure japoński – 60 zł.
Makijaż męski – 40 zł.
Manicure spa (peeling, maska) +30 zł. do manicure
Kąpiel parafinowa – 40 zł.

Salon Rynek

Świętego Antoniego 26

50-073 Wrocław

+48 71 793-64-64
kontakt@saloninspiracja.pl

Salon Inspiracja Wrocław

Salon Krzyki

Armii Krajowej 14a/1 

50-541 Wrocław

+48 71 796-46-00 salon@saloninspiracja.pl