Pedicure – perfekcyjna pielęgnacja stóp

Chcesz czuć się piękna, zadbana i perfekcyjnie prezentować się w odkrytych butach? Pedicure pozwoli Ci uzyskać taki efekt. Podczas zabiegu w naszym Salonie Inspiracja przy al. Armii Krajowej 14a/1 Wrocław dzielnica Krzyki usuniemy zrogowaciały naskórek, intensywnie nawilżymy stopy, nadamy Twoim paznokciom ładny kształt. Zabieg ten pozwoli Ci nie tylko zadbać o stan i wygląd stóp, ale i zagwarantuje im prawdziwe odprężenie. Zapraszamy również do naszych salonów na manicure hybrydowy oraz na usługi fryzjerskie.

Manicure Wrocław - Salon urody

Pedicure klasyczny krok po kroku

Podstawą oferty jest pedicure klasyczny. Jest to zabieg, który pozwoli Ci zadbać o stopy. Skórę Twoich stóp zmiękczymy w kąpieli, nałożymy na nią peeling i usuniemy zrogowaciały naskórek z okolic pięt za pomocą frezarki. Następnie skrócimy i wyrównamy paznokcie, ładnie odsuniemy skórki (aby Twoje paznokcie prezentowały się smuklej) i pomalujemy płytki bezbarwnym lakierem. Twoje stopy staną się piękne i zadbane, a Ty bez obaw będziesz mogła (lub mógł – oferujemy również peeling męski) zakładać odkryte buty.

Pedicure French i hybrydowy

Chcesz, aby paznokcie Twoich stóp były eleganckie i zadbane? W naszym Salonie możesz wykonać pedicure French. Oprócz zabiegów pielęgnacyjnych, obejmuje zaakcentowanie krawędzi każdego paznokcia białym kolorem. Taki pedicure jest elegancki, stylowy i nigdy nie wychodzi z mody, dlatego cieszy się ogromnym zainteresowaniem wielu Pań.

Chcesz nie tylko zadbać o swoje stopy, ale i nadać paznokciom wyjątkowy wygląd? Pedicure hybrydowy to rozwiązanie, które na pewno przypadnie Ci do gustu. Możesz wybrać delikatny i dyskretny pedicure hybrydowy typu French lub pomalować paznokcie na ulubiony kolor czy ozdobić je efektownymi wzorkami.

Pedicure hybrydowy to idealne rozwiązanie dla wszystkich zabieganych kobiet, które zawsze chcą się dobrze prezentować. Specjalny lakier usztywni płytkę paznokcia, a szeroki wybór odcieni i wzorów pozwoli pięknie ozdobić stopy. Co ważne, efekt może utrzymać się od 2 nawet do 4 tygodni!

Pedicure Wrocław Krzyki

Pedicure hybrydowy obejmuje

klasyczny pedicure
osuszenie płytki, nałożenie warstwy bazy i jej utrwalenie pod lampą
nałożenie 2 warstw gelcoloru (każda warstwa jest utwardzona pod lampą)
nałożenie top coat’u i utrwalenie go pod lampą
nałożenie kremu na stopy

Salon Rynek

Świętego Antoniego 26

50-073 Wrocław

+48 71 793-64-64
kontakt@saloninspiracja.pl

Salon Inspiracja Wrocław

Salon Krzyki

Armii Krajowej 14a/1 

50-541 Wrocław

+48 71 796-46-00 salon@saloninspiracja.pl