PLASMA IQ
ALTERNATYWA DLA SKALPELA
INTELIGENTNE ROZWIĄZANIE DLA BEZINWAZYJNEGO LIFTINGU POWIEK

Skóra wokół oczu zmienia się wraz z upływem lat. Traci swoją naturalną elastyczność i sprężystość. Z czasem piękne, naturalne oczy stają się coraz mniejsze, skóra wokół nich robi się ciemniejsza i bardziej pomarszczona. Sińce pod oczami, opadające powieki są jawnym dowodem nie tylko nieprzespanych nocy czy przepracowania, ale pierwszym, zauważalnym dowodem na starzenia się skóry. Nasze spojrzenie nie wzbudza już takiego zachwytu jak kiedyś. I chociaż czasu nie zatrzymamy, mamy inteligentne rozwiązanie, by przywrócić atrakcyjność spojrzenia, młodzieńczy wygląd i pewność siebie.

Poznaj inteligentną technologię z wykorzystaniem czwartego stanu skupienia – PLAZMY!

To proste i bezpieczne urządzenie do wykonania bezinwazyjnego liftingu powiek, pozwalające uzyskać efekt już przy pierwszym zabiegu. Urządzenie wykorzystuje mikrowiązki plazmy, działając jedynie w obrębie naskórka bez uszkodzenia skóry i konieczności wyłączenia się z codziennej aktywności. Pozwala pozbyć się pierwszych oznak starzenia, odmłodzić wygląd i spojrzenie.

Plasma IQ to wysokiej jakości urządzenie wyprodukowane we Włoszech do stosowania w dermatologii, chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej.

Plasma IQ jest generatorem plazmy. Pomiędzy końcówką urządzenia i skórą pacjenta, dzięki niewielkiemu łukowi oraz jonizacji gazów zawartych w powietrzu, tworzy się mikrowiązka plazmy, która w kontrolowany sposób pozwala na sublimację naskórka przy jednoczesnym obkurczaniu skóry w miejscu jej działania.

ZABIEG

Zabieg bezinwazyjnego liftingu powieki polecany jest każdemu na polepszenie wyglądu i rysów twarzy, uzyskania atrakcyjnego spojrzenia i odmłodzenia. Zabieg polega na wykonaniu niewielkich niewielkich punktów na powierzchni skóry pozwalających zachować perfekcyjna plastyczność w ruchu powieki aż do zakończenia procedury. Każdy z wykonanych punktów powoduje sublimację naskórka bez uszkadzania warstwy podstawnej skóry właściwej, bez krwawienia i bez uszkodzenia otaczających tkanek.

Zabieg trwa ok. 20 min, a punkty sublimacji o średnicy mniejszej niż 1 mm utrzymują się do tyg.

KORZYŚCI

Zabieg bezinwazyjnego liftingu powiek przy wykorzystaniu urządzenia PLASMA IQ  jest:
– bezinwazyjny
– polecany dla osób które nie chcą decydować się na zabieg chirurgiczny
– precyzyjny
– mikrowiązka plazmy działa jednie w obrębie naskórka bez uszkodzenia skóry
– daje natychmiastowy efekt widoczny już po pierwszym zabiegu
– bezpieczny
– bezpieczny dla osób z rozrusznikami serca oraz innych pacjentów, u których zabiegi z zastosowaniem prądu są  przeciwwskazane
-komfortowy

Nie wymaga wyłączenia z codziennych aktywności

Salon Rynek

Świętego Antoniego 26

50-073 Wrocław

+48 71 793-64-64
kontakt@saloninspiracja.pl

Salon Inspiracja Wrocław

Salon Krzyki

Armii Krajowej 14a/1 

50-541 Wrocław

+48 71 796-46-00 salon@saloninspiracja.pl