Salon urody INSPIRACJA Rynek  
Wydobywamy piękno, które drzemie w każdym z Was

Masz w planach wesele, studniówkę, biznesowy bankiet lub inne wielkie wyjście? A może chcesz poczuć się zadbana i piękna na co dzień? Salon urody INSPIRACJA na wrocławskim Rynku (ul. Świętego Antoniego 26) to miejsce, gdzie kompleksowo zadbamy o Twoje włosy, twarz, dłonie, stopy i całe ciało.

Salon Rynek

Dlaczego właśnie my?

Szeroki wachlarz zabiegów fryzjerskich i kosmetycznych, najlepszy sprzęt, kosmetyki renomowanych marek (m.in. Derma Quest, Kevin.Murphy, Indigo, Olaplex) oraz wykwalifikowany, uśmiechnięty personel to atuty, które sprawiają, że grono naszych stałych Klientek (i Klientów) cały czas rośnie. Gabinet założony w 2006 roku, z inicjatywy Moniki Buko, już od wielu lat buduje swoją pozycję na lokalnym rynku.

Doskonale wiemy, że wiele osób odwiedza salon fryzjerski lub kosmetyczny, nie tylko, aby skorzystać z zabiegów i poprawić wygląd, ale i chce zafundować sobie spokojny relaks – pozwalający odpocząć po codziennych trudach. Przestronne wnętrze, przytulny wystrój i spokojna muzyka tworzą atmosferę sprzyjającą odprężeniu. Wykwalifikowany personel dba o jakość świadczonych usług i pomoże Ci wybrać najlepsze zabiegi. Towarzyszy nam uśmiech, ponieważ chcemy, aby każda Klientka zasiadająca na fotelu poczuła się wyjątkowo.

Zabiegi kosmetyczne

Naszym celem jest wydobycie piękna z każdej osoby. Wykonujemy szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających na twarz oraz ciało. W salonie INSPIRACJA na Rynku we Wrocławiu można wykonać m. in. mezoterapię, endermologię, mikrodermabrazję oraz zabiegi DERMA QUEST na twarz.

Zabiegi fryzjerskie

W Salonie Urody na wrocławskim Rynku inspirujemy do zmian. Pomagamy dobrać długość i odcień włosów oraz fryzurę, która najlepiej będzie pasować do typu urody i stylu Klientki lub Klienta. Z każdych włosów wydobywamy piękno. Wykonujemy m.in. regenerację zniszczonych włosów za pomocą Olaplex, koloryzację, tuszowanie siwizny. Strzyżenie, modelowanie i fryzury okolicznościowe szczegółowo omawiamy z Klientami, aby efekt perfekcyjnie wpisywał się w oczekiwania.

Salon Rynek

Świętego Antoniego 26

50-073 Wrocław

+48 71 793-64-64
kontakt@saloninspiracja.pl

Salon Inspiracja Wrocław

Salon Krzyki

Armii Krajowej 14a/1 

50-541 Wrocław

+48 71 796-46-00 salon@saloninspiracja.pl