Zabiegi na brwi i rzęsy – zyskaj piękną oprawę oczu

Codzienne tuszowanie rzęs zabiera Ci zbyt wiele czasu? Chcesz czuć się pięknie bez żmudnego podkreślania linii brwi? Masz jasną oprawę oczu i bez makijażu prezentujesz się nie tak, jakbyś chciała? Henna na brwi i rzęsy pozwoli Ci uzyskać piękny efekt na dłużej. Teraz będziesz budzić się piękna, a poprawianie makijażu po wizycie w saunie czy na basenie przestanie być problemem. Zapraszamy do naszych salonów we Wrocławiu. 

Regulacja brwi – dobierzemy linię, która poprawi rysy Twojej twarzy

Prawidłowo wymodelowane brwi są w stanie odmłodzić całą twarz, nadać rysom wyrazistego charakteru, lekko wyszczuplić buzię oraz poprawić jej wygląd. Nieprawidłowa linia może zniszczyć efekt – może sprawić, że Twoja twarz będzie prezentować się ponuro, odebrać jej młodzieńczą promienność i zaburzyć harmonię makijażu, dlatego stylizacja brwi jest taka ważna.

Stylizacja, henna brwi

Jak perfekcyjnie dobrać kształt brwi? Pomożemy Ci stworzyć linię, która podkreśli atuty Twojej urody i zatuszuje drobne niedoskonałości. Dla Pań, które nie mają twarzy owalnej, idealnie sprawdzą się brwi w kształcie delikatnego łuku (prowadzące od wewnętrznych kącików oczu i posiadające najwyższy punkt na wysokości źrenicy). Możemy optycznie wyszczuplić twarz okrągłą – paniom o tym typie urody polecamy bardziej ostry łuk brwi. Opadające kąciku oczu podniesie mocne wyregulowanie końcówek, delikatny łuk złagodzi twarz pociągłą, a zbyt blisko położone oczy skorygujemy wyrywając kilka włosków z przodu brwi.

Henna brwi i rzęs

Farbowanie brwi i rzęs pozwoli Ci nadać im wyrazistego koloru na dłużej. Twoja oprawa oczu stanie się ciemniejsza, a Ty będziesz mogła zrezygnować z codziennego nakładania tuszu, przyciemnienia rzęs i konieczności nanoszenia poprawek makijażu w najmniej spodziewanych momentach. Henna to także doskonały sposób, aby dopasować odcień brwi do ufarbowanych włosów. W naszym Salonie Inspiracja przy al. Armii Krajowej 14a/1, Wrocław możesz wykonać hennę brwi, hennę rzęs lub zamówić usługę w pakiecie (henna rzęs i brwi plus modelowanie łuku brwiowego).

Stylizacja rzęs oraz brwi

Pomożemy Ci dobrać kolor idealnie pasujący do Twojego typu urody – wykonujemy henny od wyrazistej czerni przez brąz aż po bardzo delikatny grafit. Intensywność henny powinna być dopasowana do koloru włosów oraz odcienia cery. Blondynkom o jasnej karnacji polecamy brwi w odcieniu grafitowym. Panie z jasnymi włosami i nieco ciemniejszą cerą pięknie będą prezentować się z brwiami ufarbowanymi na jasne brązy. Dla szatynek idealne są ciemne brązy. Brunetki o ciemnej karnacji mogą wybrać głęboką czerń.

CENNIK   

Henna brwi i rzęs wraz z regulacją      35 zł
Henna brwi wraz z regulacją               25 zł
Henna rzęs                                           20 zł
Regulacja brwi                                    15 zł

Salon Rynek

Świętego Antoniego 26

50-073 Wrocław

+48 71 793-64-64
kontakt@saloninspiracja.pl

Salon Inspiracja Wrocław

Salon Krzyki

Armii Krajowej 14a/1 

50-541 Wrocław

+48 71 796-46-00 salon@saloninspiracja.pl